Etkinlikten Haberdar Olmak İstiyorum

FuckUp Nights (FUN) nedir?


Fuck Up dünyada 62 ülke 180 şehirde toplanan bir girişimci platformudur. İş kuranların, kurmayı hayal edenlerin ve kurup da batırıp ve küllerinden yeniden doğanların bir araya geldiği, bir işletmenin batma olasılıklarından söz ettikleri bir gece.

Bu buluşmalarda 3 ya da 4 konuşmacı 10 dakika içinde 7-8 slaytla hikayelerini paylaşıyor, soruları karşılıyor. Kuralımız özel hayatımızdaki batırışlarımızı değil sadece 'iş' konuşmak. Konu kendi kurduğu işi batırmak olabilir, batan bir proje olabilir, bir müşterden alınan ama çok büyük maliyetlerle sonuçlanan bir iş olabilir. Kısaca konuşmacılarımız hayatlarında en azından bir kere bir işi – bir fikri – bir müşterinin işini batırmış ama bundan ders çıkarmış kişilerdir. 

Bu platform Türkiye'de ilk defa İzmir'de başladı. Türkiye'ye de 'başarısızlıklardan ders alma' yönünde yeni ve esprili bir bakış getiriyor. Ayrıca ciddi bir Network ve iş tartışma fırsatıdır.

Katılım için yaş veya meslek sınırı yoktur. Sadece dinlemek, eğlenmek ve fikir edinmek için de gelebilirsiniz. Bizi aktif olarak Facebook, Instagram ve Twitter’dan da takip edebilirsiniz. 

Saygılarımızla.

Positive SSL