Bilet Alırken Neler Yapmalıyım?

Bilet alırken aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.
01
Sitemiz 2048 bit SSL sertifikası ile güvenli bağlantı sağlamaktadır. Sertifika sağlayıcısı Comodo Firması, güvenliğin geçilmesi halinde 10.000 $ sigorta bedeli taahhüt etmektedir. Aynı zamanda ödemelerimizde 3D güvenlik sistemi kullanılmaktadır. Yani, güvenle alışveriş yapabilirsiniz.
02
Yaptığınız her işlem sonrasında e-posta ile bilgilendirme alacaksınız. Gelen e-postanın junk mail kutusuna düşmemesi için Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresini adres defterinize eklemenizi öneririz. (Maalesef ki alan adımız ülkemizde bilgisizlik nedeni ile hala tehlikeli (gülüyoruz))
03
Kredi kartınız ile yapacağınız sorunsuz bir alışverişten sonra da ONAY e-postası alacaksınız. Artık sorunsuz bir şekilde etkinliğimize katılabilirsiniz. Her hangi bir sorunda gerek banka gerekse de sitemiz tarafından zaten bilgilendirme mesajları alıyor olacaksınız.
04
Bir süre sonra elektronik bilet ya da elektronik fatura bilgisi de e-posta adresinize gönderilecektir. Böylece etkinlik için kayıt yaptırmaya geldiğinizde bu belgeyi ya da yalnızca kimliğinizi ibraz edebilirsiniz.
05
Her şey yolunda. Kayıt sırasında sorun olmayacak, olursa web sitemizi ve bu yazıyı şahit gösterin :) Sorun çıkarmayacaklardır.
Not: Kayıt olmak biraz uzun sürebilir, farkındayız. Ama ilk kayıttan sonra oturum açmanız yeterli olacaktır. Malum sıkıcı para pul işleri..
Positive SSL